Ticari Araç Satış Kampanyası

Ticari Araç Satış Kampanyası

İşin En Güzel Yanı Ford Ticari Ailesi Sahibi Olmak


Türkiye'de ticari aracın tek karşılığı Ford. Ford Ticari Ailesi'ne özel fiyatlarla, 3 yıl sınırsız km garantisi 1 ve kamu bankaları iş birliği ile sunulan kredi imkanlarıyla sahip olabilirsiniz.

Ford Ticari Araçlara Özel Peşin Alım Fırsatı​

Ödeme tercihi olarak peşin ödemeyi seçenler için 2020 model yılı Connect ve Ranger hariç tüm Ford ticari araçlarda %3, Connect ve Ranger araçlarda %4 indirim Ford yetkili satıcılarında. 2

Kamu Bankaları İş Birliği ile %0,49 Faiz

31 Temmuz 2020 tarihine kadar %0,49 faiz ile yeni bir Ford ticari araç sahibi olun.

Ford Transit Minibüs ve Transit Kamyonet hariç tüm ticari araçlara özel; 72.000 TL, 36 ay, %0,49 faiz fırsatından yararlanın.4

Ford Transit Minibüs ve Transit Kamyonet modellerinde geçerli 100.000 TL, 36 ay, %0,49 faiz fırsatı Ford Yetkili Satıcılarında. 5

1 Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi kampanya dahilinde satışı yapılan hafif ve orta ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


2 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerli peşin alım fırsatı kampanyası aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden; 2020 model yılı Connect ve Ranger hariç tüm Ford ticari araçlarda %3, Connect ve Ranger araçlarda %4, Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilememektedir.


3 4 Temmuz 2020 tarihinden itibaren geçerli ticari araç satış kampanyası ve 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerli Yerli Üretime Özel Taşıt Kredi paketi ile azami 72.000 TL 36 ay 0,49% faizli ticari araç satışlarında geçerli olan aylık 0,49% kampanya faizi; tüzel kişilerin ticari amaçlı Yerli Üretim Ford ticari araç (Ford Tourneo & Transit Courier, Custom, Transit Van) satın alımlarının konu olduğu 72.000 TL tutarlı ve 36 ay vadeli kampanyaya katılan kamu bankaları Halk Bank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.196 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 378 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde Ziraat Bankası kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,54; yıllık toplam maliyet oranı %6,7271 olmaktadır.İlgili kampanya kapsamında dileyen müşterilere 6 aya kadar taksit öteleme imkanı sunulmakta olup, taksit öteleme seçilmesi durumunda seçilen öteleme sayısına göre taksit tutarları değişebilmektedir. İlgili kampanyaya katılan Halk Bank ve Vakıfbank'a ait dosya masrafı, aylık ve yıllık maliyet oranları farklılık gösterebilir. Kampanya kapsamında kullanılan kredilerde satın alınan aracın kaskosunun kampanyanın kullanıldığı kamu bankasından satın alınması zorunludur. Kampanya stoklarla sınırlı olup, Ford Otomotiv San. A.Ş. ve kampanyaya katılan kamu bankaları kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya dahilinde satışı yapılan ticari araçlarda 3 yıl veya 100 bin km (hangisi önce dolarsa) üretici güvencesi uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterilerimiz tarafından yetkili Ford Otosan servislerinde yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı, kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeler ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otomotiv San. A.Ş kampanya ile ilgili değişiklik hakkını saklı tutar.


4 4 Temmuz 2020 tarihinden itibaren geçerli ticari araç satış kampanyası ve 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerli Yerli Üretime Özel Taşıt Kredi paketi ile azami 100.000 TL 36 ay 0,49% faizli ticari araç satışlarında geçerli olan aylık 0,49% kampanya faizi; tüzel kişilerin ticari amaçlı Yerli Üretim Ford ticari araç (Ford Transit Minibüs ve Transit Kamyonet) satın alımlarının konu olduğu 100.000 TL tutarlı ve 36 ay vadeli kampanyaya katılan kamu bankaları Halk Bank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 3.050 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 525 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde Ziraat Bankası kredinin aylık toplam maliyet oranı %0,54; yıllık toplam maliyet oranı %6,7271 olmaktadır.İlgili kampanya kapsamında dileyen müşterilere 6 aya kadar taksit öteleme imkanı sunulmakta olup, taksit öteleme seçilmesi durumunda seçilen öteleme sayısına göre taksit tutarları değişebilmektedir. İlgili kampanyaya katılan Halk Bank ve Vakıfbank'a ait dosya masrafı, aylık ve yıllık maliyet oranları farklılık gösterebilir. Kampanya kapsamında kullanılan kredilerde satın alınan aracın kaskosunun kampanyanın kullanıldığı kamu bankasından satın alınması zorunludur. Kampanya stoklarla sınırlı olup, Ford Otomotiv San. A.Ş. ve kampanyaya katılan kamu bankaları kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya dahilinde satışı yapılan ticari araçlarda 3 yıl veya 100 bin km (hangisi önce dolarsa) üretici güvencesi uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterilerimiz tarafından yetkili Ford Otosan servislerinde yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı, kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeler ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otomotiv San. A.Ş kampanya ile ilgili değişiklik hakkını saklı tutar.

Servis Randevusu

Bilgi Alın